Anunturi Gratuite Online |Vanzare, Servicii,adauga anunt

Anunturi Gratuite Online |Vanzare, Servicii

Găsiți și publicați anunturi gratuite online în diverse categorii, inclusiv vanzare, servicii, imobiliare și multe altele.

Cauta

5000.00 $
Shinemodels pentru modele

QR CODE
Alte job-uri
Postat 3 saptamani
19 vizualizari

5000.00 $

QR CODE

descriere

Salariu garantat 5000 și 8000 de lei lunar plus bonus la angajare sau comision 75% din prima zi lucrata. Alegeti smart. Suna acum cu incredere sau scrieti-ne textul ,,Detalii,, pe whatsapp.
Media incasarilor pe care le vei avea va fi de 3000 $ -5000 $ lunar.

DETALII SUPLIMENTARE :
Echipa Shinemodels crede in tine si potentialul tau.
Iti garantăm succesul si o noua oportunitate.
Daca nu ai incercat pana acum, la noi găsești toată susținerea pentru un nou inceput iar daca ai experinta, vei creste incasarile garantat in prima luna.

*Ce oferim:
Venituri atractive:* Salariu garantat + bonusuri consistente în funcție de performanță.
Mediu de lucru profesional:* Studio modern, complet echipat, cu tehnologie de ultimă generație.
*Program flexibil:
Posibilitatea de a-ți stabili singură programul de lucru.
*Formare profesională:
Training gratuit pentru a te ajuta să devii cea mai bună versiune a ta.
*Confidențialitate maximă: Protecția datelor și identității tale.
*Mediu prietenos și de gașca.

*Cerințe:
- Vârsta minimă de 18 ani.
- Atitudine pozitivă și deschisă.
- Seriozitate și profesionalism.

*Responsabilități:
- Interacțiunea prin webcam cu utilizatori din întreaga lume.
- Crearea și menținerea unei atmosfere plăcute și profesionale în timpul transmisiunilor.

*Beneficii suplimentare:
- Spațiu de relaxare și confort în cadrul studioului.
- Asistență permanentă din partea unei echipe profesioniste.
- Posibilități de avansare și dezvoltare personală.

Shine Models's profile

Shine Models
Shine Models Inregistrat de 3+ weeks Recent online de 3 saptamani
descriere vanzator Vanzatorul nu a completat descrierea

Contacteaza pe Shine Models

    Shinemodels pentru modele - 1
    5000.00 $
    Pentru a ne proteja împotriva activităților interzise, ​​este posibil să vă verificăm mesajul înainte de a fi redirecționat către destinatar și, dacă este necesar, să îl blocăm.

    Comentarii

    Nu au fost adăugate comentarii încă, fiți primul care comentează acest anunț!
    Adauga comentariu

    cantact vanzator Details

    1 anunturi active
    Utilizator incepator
    Inregistrat de 3+ weeks
    Recent online de 3 saptamani
    Contact Toate anunturile

    locatie anunt

    Bucharest, Bucureşti, România
    44.43225, 26.10626

    Pentru siguranta!

    Nu plătiți niciodată un depozit într-un cont bancar până când nu l-ați întâlnit pe vânzător și ați văzut semnarea unui contract de cumpărare. Niciun agent de publicitate privat serios nu cere un avans înainte de a vă întâlni. Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ați identificat expeditorul. Faceți acest lucru pe loc când semnați un contract de cumpărare.
    Shinemodels pentru modele Shinemodels pentru modele Shinemodels pentru modele Shinemodels pentru modele Shinemodels pentru modele Shinemodels pentru modele
    5000.00 $ Shinemodels pentru modele by Shine Models